Doradzamy oraz pomagamy w wyborze rozwiązań, wyposażamy, montujemy, szkolimy, serwisujemy, gwarantujemy jakość i sprawność.


Jeśli interesuje Państwa kompleksowe wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów, to zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem urządzeń. Znaleźć w nim można między innymi linie diagnostyczne Cartec, a także analizatory spalin, szarpaki, przyrządy do kontroli geometrii oraz wiele innych. W naszej ofercie dostępne są sprzęty, w najwyższym stopniu spełniające bardzo wysokie standardy. Proponujemy maszyny i urządzenia renomowanych producentów, dzięki czemu są one trwałe i niezawodne. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment umożliwiał skompletowanie pełnego zestawu rozwiązań dla Stacji Kontroli Pojazdów.

Realizacje Stacji Kontroli Pojazdów CARTEC


Nasze wszystkie realizacje wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o detale. Posiadając własny zespół inżynierów, diagnostów i serwisantów zapewniamy rozwiązanie każdej niedogodności na etapie projektowym, wykonawczym, montażowym, odbiorów i bezproblemowego funkcjonowania każdej Stacji Kontroli Pojazdów.

Uniwersalna linia diagnostyczna do i pow. 3.5t DMC


Uniwersalna linia diagnostyczna BR o DMC do i pow. 3.5t przeznaczona jest do kontroli stanu technicznego wszystkich typów pojazdów. W zależności od działań jakim mają podołać nasze urządzenia proponujemy wersję urządzenia rolkowego BR o nacisku na oś: 13t, 15t, 16t a nawet 20t. Konstrukcja urządzenia wykonana z najwyższej jakości stali poddanej procesowi galwanizacji, a system czujników tensometrycznych zapewnia najwyższą jakość i dokładność pomiaru. Rolki zostały pokryte nieścieralnym kruszywem kwarcytowym. Możliwość doposażenia urządzenia w hamulce elektromagnetyczne ułatwiające wyjazd sportowym pojazdom o niskim zawieszeniu.

Uniwersalna linia CARTEC BR to zintegrowane urządzenia:

Realizacje
Uniwersalnej linii diagnostycznej

Podstawowa linia diagnostyczna do 3.5t DMC


Linia diagnostyczna Videoline 204-RP firmy CARTEC do kontroli pojazdów o DMC do 3,5 tony pozwala na badanie samochodów osobowych, samochodów dostawczych, busów, autobusów, samochodów z napędem hybrydowym, elektrycznym, napędem 4×4, przyczep kempingowych, przyczep rolniczych, lawet samochodowych, motocykli, quadów, skuterów itp. Dzięki małym wymiarom pozwala na zabudowę w krótkich Stacjach oraz recepcjach. Linia diagnostyczna Videoline 204 RP spełnia wszystkie wymogi dla Stacji Kontroli Pojazdów tzn. posiada certyfikat ITS oraz wszystkie wymagane prawem certyfikaty i dopuszczenia. Występuje w dwóch wariantach: w wersji kompakt (do zabudowy przed kanałem lub dźwignikiem diagnostycznym) oraz w wersji dzielonej (do zabudowy na kanale).

Podstawowa linia CARTEC RP to zintegrowane urządzenia:

Realizacje
Podstawowej linii diagnostycznej

Kompleksowe wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów


Proponowane urządzenia niezbędne w SKP i OSKP dla wygody naszych klientów oferujemy jako kompleksowy wyposażenie Stacji: dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie, przekazanie dokumentacji technicznej urządzeń zgodnie z wymogami odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny. Zapewniamy konsultacje w trakcie procesu projektowania, nadzór nad prawidłowym przygotowaniem stanowiska kontrolnego, konsultacje w trakcie budowy obiektu dot. właściwego wykonania stacji kontroli pojazdów zgodnie z wymogami stawianymi przez Transportowy Dozór Techniczny

Bądźmy w kontakcie

Masz pomysł na projekt? Aby poprosić o wycenę, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub wypełnij formularz i daj nam znać, jak możemy pomóc.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy zadzwoń do nas w każdej chwili.