Szanowni Goście, bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach TTM Poznań, które stanowiło część stoiska firmy Inter Cars. Wraz z pozostałymi wystawcami stworzyliśmy nagrodzone stoisko. (stoisko Inter Cars S.A. zostało nagrodzone statuetką ACANTHUS AUREUS za najładniejsze stoisko na Targi Techniki Motoryzacyjnej )

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacji targów TTM zarówno z firmy Inter Cars jak i CARTEC.

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM odbyły się w dniach 4-7 kwietnia 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cartec jako wystawca wspólnie z firmą Inter Cars zaprezentował najnowsze rozwiązania dla Stacji Kontroli Pojazdów i warsztatów samochodowych.

targi motoryzacyjne Poznań 2024 Cartec
Targi motoryzacyjne Poznań 2024 Cartec hala 8A

Targi Techniki Motoryzacyjnej stanowią największe i najbardziej znaczące wydarzenie tego typu w naszej części Europy. Cartec jako firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów i warsztatów samochodowych, zaprezentowaliśmy Państwu najnowsze rozwiązania dla zmieniającej się branży motoryzacyjnej. Zaprezentowaliśmy liczniki cząstek, które niebawem będą niezbędnym wyposażeniem w każdej SKP i OSKP jako nowoczesne rozwiązania wyposażenia dla nowo projektowanych obiektów samochodowych poprzez rozwiązania dla już istniejących, które wymieniają urządzenia diagnostyczne na nowe. Serwisom i warsztatom zaproponowaliśmy szeroką gamę dźwigników, podnośników samochodowych z przeznaczeniem dla pojazdów elektrycznych i ciężarowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *